header_image
Vyhledávání nemovitostí

0 Kč do 10 000 000 Kč

Pokročilejší vyhledávání
Nalezeno 0 výsledků. Chcete nyní načíst výsledky?
Vyhledávání nemovitostí

0 Kč do 10 000 000 Kč

Pokročilejší vyhledávání
Nalezli jsme 0 výsledky
Vaše výsledky vyhledávání

Reference

Níže si můžete přečíst vzkazy od našich klientů, nebo přidat Vás vlastní. Děkujeme.

Odesláním formuláře souhlasíte s uveřejněním vzkazu, jména a města. Váš email nebude zveřejněn!

4 komentáře(ů) k “Reference

 • Ludmila Eiglerová
  dne 22.10.2019

  Vzkaz:
  Veliké poděkování společnosti Trioreality, hlavně paní Vacínové, za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu při prodeji nemovitosti. Kompletní služby, včetně soudního odhadu, vyplnění formulářů, spolupráce s notářem a ostatní služby spojené s prodejem. Žádná starost, o všem jsme byli informováni, hlavně nás překvapila a potěšila cena služeb. Doporučujeme využít služeb Trioreality. P. Eiglerová a Šimůnkovi Litvínov

 • Jaroslav a Ivana Němcovi
  dne 20.10.2019

  Rád bych touto cestou poděkoval paní Aleně Vacínové ze společnosti Trio reality za zprostředkování a koupi nemovitosti v Chotěmicích v Jižních čechách. Hlavně bych chtěl poděkovat za ochotu, rychlé a profesionální jednání, spolehlivost a příjemné vystupování, což v dnešní době bývá už vzácností. Nemusel jsem se o nic starat. Ještě jednou za vše moc děkuji a mohu doporučit všem, kdo přemýšlí o koupi nebo prodeji nemovitosti.

  Jaroslav a Ivana Němcovi

 • dne 16.10.2019

  Chtěli bychom poděkovat realitní kanceláři http://www.trioreality.cz za rychlé vyřízení prodeje bytu. Byli jsme velmi spokojeni.

  Manželé Hájkovi
  Děčín

 • dne 8.10.2019

  Vážení,

  chci Vám touto formou poděkovat za vstřícnost, ochotu a naprostou profesionalitu při řešení převodu bytu v Mostě. Udělalo mi velkou radost, že se Vaše kancelář postarala o kompletní služby včetně obstarání soudního odhadu, vyplnění formulářů na FÚ a.t.d. I následné darování bytu proběhlo díky službám, které poskytujete ( darovací smlouva, spolupráce s notářem a zařízení převodu na Katastru nemovitostí ), naprosto perfektně. Cena všech těchto služeb mne velmi mile překvapila a potěšila. Pokud budu ještě někdy řešit problém s nemovitostí, opět se na Vaší kancelář s důvěrou obrátím.

  Ještě jednou velmi děkuji a přeji Vám mnoho spkojených klientů.

  S pozdravem

  Kateřina Nováková
  Dobřichovice

Vložit komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s uveřejněním vzkazu, jména a města. Váš email nebude zveřejněn!