klikněte k zoomování
loading...
Nenašli jsme žádné výsledky
zvětšit
Zobrazit Základní mapa Satelitní Hybridní Terénní Má pozice Celá obrazovka Předchozí Další
Vyhledávání nemovitostí
Vaše výsledky vyhledávání

Reality bez rizika

Vloženo Alena Vacínová v 9.11.2018
0

Stanovení kupní ceny : Správně stanovit cenu je klíčem k úspěšné realizaci. Ať už se jedná o koupi nebo prodej. Jestliže si někdo myslí, že stačí se podívat do nabídky inzerované například na realitních portálech, pak je na omylu.

Prohlídky nemovitostí:  Prohlídky nemovitostí jsou náročným procesem. Nikdo si nemůže myslet, že se jedná pouze o čas strávený se zájemci o prodávaný byt.

Jednání o ceně: Možná by bylo správnější napsat vyjednávání o ceně. Ať tak, nebo tak, nemovitost není houska na krámu, nebo tričko ve stánku na tržišti. Jednání o ceně nemovitosti vyžaduje mnoho argumentů.

Zejména v případě transakcí s nemovitým majetkem platí, „Nešetři na nesprávných místech“. ===

Nejnižší provize? ( ty Vám nabídnout nemůžeme) = Ušetřím?   Když se budete soudit o majetek vezmete si nejlevnějšího advokáta?  Necháváte si vozidlo opravit  za láhev něčeho  dobrého?

Odborná kvalifikace

Pouze ten, kdo je řádně odborně erudován, je schopen BEZ RIZIKA realizovat pro sebe nebo pro ostatní jako zprostředkovatel, koupi, prodej či pronájem bytu, domu, pozemku.

Zkušenost a praxe

Pouze ten, kdo se trhem nemovitostí zabývá soustavně, může rozpoznat, zda je nemovitost k prodeji, či pronájmu reálně naceněna. Informace získané pouze z médií nemohou BEZ RIZIKA řešit komplikovanou problematiku prodeje, koupě a pronájmu realit.

Spolupráce

Jedině prostřednictvím spolupráce odborníků jako jsou realitní makléři, právníci, technici a další, je možné optimálně realizovat prodej, nákup, či pronájem nemovitostí. Laik nemůže BEZ RIZIKA, ani při využití dnešních internetových nástrojů, dosáhnout realizace za reálnou tržní cenu.

Loajalita

Řádně uzavřená zprostředkovatelská smlouva zajišťuje loajalitu spolupracujících odborníků. Odborník je odpovědný ze zákona za jím poskytované služby. Realizovat realitní obchod pouze prostřednictvím internetu „elektronicky“ není BEZ RIZIKA.

Zvažujete prodej bytu, domu nebo pozemku v Mostě a okolí? Chcete se při tom spolehnout na 100% realitní služby ?

Garantujeme svým klientům kompletní realitní a právní servis 

Ještě máte nějaké dotazy  v souvislosti s prodejem Vaší nemovitosti? Vaše otázky rádi zodpovíme. Napište nám nebo zavolejte..

Porovnání nemovitostí