klikněte k zoomování
Načítám mapy
Nenašli jsme žádné výsledky
zvětšit
Zobrazit Základní mapa Satelitní Hybridní Terénní Má pozice Celá obrazovka Předchozí Další
Vyhledávání nemovitostí

0 Kč do 10 000 000 Kč

Pokročilejší vyhledávání
Nalezli jsme 0 výsledky
Vaše výsledky vyhledávání

Kontakt

Trio realitní kancelář s.r.o.

Jaroslava Průchy 1915, 434 01 Most

Další kontakty

kancelář: 476 702 613
asistentka p. Jílková: 720 483 609

jednatelka společnosti Alena Vacínová: 603 805 485
webové stránky: www.trioreality.cz
e-mail: info@trioreality.cz

Najdete nás: bývalá budova Komerční banky, dnes budova KAPITOL

foto-kapitol-trio-realitni-kancelar

O nás

Realitní kancelář Trio vznikla v roce 2001 nejdříve jako fyzická osoba a v roce 2007 se stala společností s ručením omezeným. Od našeho vzniku jsme řádnými členy Asociace realitních kanceláří ČR, jsme držiteli Certifikátu obchodu s nemovitostmi a Osvědčení o výkonu správy nemovitostí.

Jsme realitní kancelář rodinného typu s dlouholetými zkušenostmi s prodejem i pronájmem nemovitostí, přesto neustále pracujeme na zlepšování našich služeb. V dnešní uspěchané době si stále zakládáme na poctivosti, vzájemné důvěře a individuálním přístupu ke každému klientovi.

Jako řádný člen ARK ČR jsme pojištěni na profesní odpovědnost. Poskytujeme profesionální komplexní realitní služby na trhu s nemovitostmi.

Zprostředkujeme Vám prodej, pronájem – bytů, nebytových prostor, komerčních objektů, nemovitostí – rodinných domů, chat, chalup, pozemků a jiných. Dále nabízíme správu pronájmů nemovitostí zejména v Ústeckém kraji a okolí. Díky pozitivním referencím však nacházíme své klienty i v Jihočeském, KarlovarskémStředočeském kraji a v Praze. V realitách poskytujeme služby na vysoké profesionální úrovni.

Smyslem naší práce je zajištění maximální spokojenosti našich klientů a jejich právního a finančního bezpečí, proto dbáme na kvalitu uzavíraných smluv. Pro zajištění kompletního profesionálního servisu spolupracujeme s notáři, daňovými poradci, advokátními kancelářemi, odhadci, hypotečními bankami i stavebními spořitelnami. Spokojení klienti jsou pro nás tím nejlepším měřítkem kvality a největším oceněním jsou pro nás osobní doporučení.

Děkujeme vám za návštěvu našich realitních stránek a využití našich realitních služeb. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Otevírací doba kanceláře

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

8:00 – 15:00
8:00 – 15:30
8:00 – 16:30
8:00 – 15:30
9:00 – 14:00

Polední přestávka od 12:00 do 12:30

 

Prohlídky nebo návštěvu u klienta, který má zájem prodat, provádíme i o sobotách a nedělích, vždy po domluvě s klientem.

Taktéž pro zájemce o koupi jakékoliv nemovitosti jsme k dispozici 7 dní v týdnu.

Kontaktujte nás