Vyhledávání nemovitostí
Vaše výsledky vyhledávání

Reference

Níže si můžete přečíst vzkazy od našich klientů, nebo přidat Vás vlastní. Děkujeme.

Odesláním formuláře souhlasíte s uveřejněním vzkazu, jména a města. Váš email nebude zveřejněn!

 • Marie
  dne 3.8.2020

  Prodej nemovitosti v Lomu u Litvínova.
  Děkuji za rychlé a vstřícné jednání , nemovitost byla prodána do půl roku. Vše proběhlo bez mého přispění, vč.prohlídek. Děkuji.
  S pozdravem, Marie.

 • I.Mikšovská
  dne 21.1.2020

  Realitní kancelář Trio v Mostě se vyznačuje rychlým a profesionálním přístupem. Jednatelka firmy, paní Alena Vacínová, se kterou jsem projednávala všechny postupy ohledně
  koupě nemovitosti, je velmi ochotná, vstřícná a z jejího jednání je patrné, že se ve světě realit pohybuje již delší dobu.
  Průběh celého obchodu z mého pohledu proběhl bez problémů a komplikací.
  Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit.
  S pozdravem
  I.Mikšovská, Litvínov

 • dne 14.12.2019

  Manželé Tesařovi
  14.12.2019

  Když jsme se dozvěděli,že se stáváme majiteli nemovitosti,polilo nás horko ze starostí,které nás měli čekat.
  S obavami co bude dál jsme na doporučení navštívili Realitní kancelář Trio v Mostě. Již při vstupu do kanceláře na nás dýchl vánek klidu a úsměvy,které říkaly,že jsme tu správně.
  Není třeba vypisovat co vše museli vyřídit,spíše bych vyzdvihl to,že od začátku až do konce transakce jsme byli jen diváky,kteří měli jedinou starost,přidat pár podpisů na smlouvy.
  Realitní kancelář Trio je pro nás poznatek z říše pohádek a snů,kdy ještě platila poctivost,slušnost,pochopení i vstřícnost.
  Pokud by jsme se dostali do situace,že budeme potřebovat realitní kancelář je Trio pro nás jedinou volbou
  Závěrem Veliké poděkování Aleně Vacínové i její kolegyni Aleně Jílkové
  Jelikož se blíží Vánoční svátky tak mnoho radosti,zdraví a pohody přejí Manželé Tesařovi

 • dne 15.11.2019

  Chci touto cestou poděkovat realitní kanceláři Trio reality za rychlé a bezproblémové zprostředkování koupi bytu. Velice si vážím ochoty a vstřícnosti realitní makléřky paní Vacinové. S pozdravem Vladimír Macal.

 • Ludmila Eiglerová
  dne 22.10.2019

  Vzkaz:
  Veliké poděkování společnosti Trioreality, hlavně paní Vacínové, za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu při prodeji nemovitosti. Kompletní služby, včetně soudního odhadu, vyplnění formulářů, spolupráce s notářem a ostatní služby spojené s prodejem. Žádná starost, o všem jsme byli informováni, hlavně nás překvapila a potěšila cena služeb. Doporučujeme využít služeb Trioreality. P. Eiglerová a Šimůnkovi Litvínov

 • Jaroslav a Ivana Němcovi
  dne 20.10.2019

  Rád bych touto cestou poděkoval paní Aleně Vacínové ze společnosti Trio reality za zprostředkování a koupi nemovitosti v Chotěmicích v Jižních čechách. Hlavně bych chtěl poděkovat za ochotu, rychlé a profesionální jednání, spolehlivost a příjemné vystupování, což v dnešní době bývá už vzácností. Nemusel jsem se o nic starat. Ještě jednou za vše moc děkuji a mohu doporučit všem, kdo přemýšlí o koupi nebo prodeji nemovitosti.

  Jaroslav a Ivana Němcovi

 • dne 16.10.2019

  Chtěli bychom poděkovat realitní kanceláři https://www.trioreality.cz za rychlé vyřízení prodeje bytu. Byli jsme velmi spokojeni.

  Manželé Hájkovi
  Děčín

 • dne 8.10.2019

  Vážení,

  chci Vám touto formou poděkovat za vstřícnost, ochotu a naprostou profesionalitu při řešení převodu bytu v Mostě. Udělalo mi velkou radost, že se Vaše kancelář postarala o kompletní služby včetně obstarání soudního odhadu, vyplnění formulářů na FÚ a.t.d. I následné darování bytu proběhlo díky službám, které poskytujete ( darovací smlouva, spolupráce s notářem a zařízení převodu na Katastru nemovitostí ), naprosto perfektně. Cena všech těchto služeb mne velmi mile překvapila a potěšila. Pokud budu ještě někdy řešit problém s nemovitostí, opět se na Vaší kancelář s důvěrou obrátím.

  Ještě jednou velmi děkuji a přeji Vám mnoho spkojených klientů.

  S pozdravem

  Kateřina Nováková
  Dobřichovice

Vložit komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s uveřejněním vzkazu, jména a města. Váš email nebude zveřejněn!

Porovnání nemovitostí