klikněte k zoomování
loading...
Nenašli jsme žádné výsledky
zvětšit
Zobrazit Základní mapa Satelitní Hybridní Terénní Má pozice Celá obrazovka
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals

Prodej menší zahrádky se zahradním domkem v obci Patokryje, okr. Most

1 245 000 Kč za nemovitost
Vaše výsledky vyhledávání

Overview

  • Aktualizováno:
  • 16 května, 2024

Popis nemovitosti

V zastoupení klienta nabízíme k prodeji zahradu se zahradním domkem v obci Patokryje u Mostu,v zahrádkářské kolonii. Na zahradě je postaven zahradní domek, stáří cca 5 let. Stavba je zděná,z ytongu,bez podsklepení,s obytným podkrovím. Střecha sedlová, krytina tašky Bramac,okapy nerez, zánovní fasádní nátěr, zateplení polystyrenem. Vstupní dveře a okna jsou plastové. Možnost vytápění el.přímotopy, odpady – septik, rozvody elektřiny v mědi, plyn není zaveden,rozvody vody v plastu, Do domku je přívod pouze užitkové vody. Čerpání vody pomocí Darlingu, který je umístěn u domku. V přízemí se nachází jedna malá místnost s kuchyňským koutem, kuchyňská linka dřevotříska, lze používat plyn sporák na PB, nebo el. sporák, dále je zde koupelna, v koupelně obklady a dlažba, je zde instalován sprchový kout a splachovací toaleta. Možnost připojení pračky.Podlahy v domku beton s krytinou PVC. Do podkroví vedou dřevěné schůdky,podlahy v podkroví OB desky,v podkroví jedna obytná místnost. Strop v pokroví obložen dřevem.V podkrovní části je instalován el. bojler na ohřev vody. Možnost TV příjmu – satelit.
Zahrada: zatravněná, neudržovaná, oplocená pletivovým plotem. Na zahradě je postavena starší dřevěná chatka užívaná na uložení nářadí.
Lokalita: zahrada s nemovitostí se nachází v okrajové části obce, má rovinatý charakter a vede k ní zpevněná příjezdová cesta. Přístup osobním vozidlem bezproblémový.Parkování přímo u zahrady. Zálohy za elektřinu  500,-Kč/ měsíčně. Další informace a sjednání prohlídky u realitní makléřky na telefonu 723 976 536

Adresa: Patokryje
Oblast/Kraj:
PSČ: 43401
Země: Česká republika
Otevřít na mapách Google
ID nemovitosti: 24095
Částka: 1 245 000 Kč za nemovitost
Plocha pozemku - celková: 181.00 m2
Patro: přízemí
ČÍSLO ZAKÁZKY: 2021D
dostupné od: ihned
sklep/suterén: ne
střešní krytina: Bramac
energetická náročnost budovy: Není k dispozici

Other Agents

Bc. Denisa Pazderová

realitní makléřka
Má specializace je prodej a pronájem nemovitostí převážně v Ústeckém kraji. Pro mne je pro ...

Porovnání nemovitostí

Alena Vacínová